костюм Снігової королеви

Артикул:

340 грн.

 

 

Комплектація:

- плаття

 

Розмір:

- 104, 110, 116, 122

 

 

 

Зимовий ліс схожий на зачароване царство Снігової королеви,в якому панує тиша і спокій,Пухнастий білосніжний покрив встеляє землю,а також накинутий на гілки дерев, неначе шуби,оберігаючи їх від холоду. Здається, ніби дерева в зимовому лісі одягли казкові наряди. Все навколо прикрашене сліпучим снігом, прозорим льодом і сріблястим інеєм. Ліс повний тендітних зимових коштовностей. Тільки гілки замерзлих дерев іноді скриплять і тріщать від морозу. Та похрускування снігу під ногами порушує тишу під час прогулянки по зимовому лісі.

Коли йдеш зимовим лісом, здається, що в лісі немає ні єдиної живої душі. Неначе всі птахи, звірі й комахи покинули ці краї в пошуках тепла або залягли у сплячку.Життя в зимовому лісі затихає, але не зупиняється.

 В свою чергу в садочках та школах щоб потішити діток організовують для них різні святкові заходи щоб вони також себе відчули що вони є невід’ємною частинкою всього прекрасного що нас оточує. Дівчинка одягнувшись в прекрасний новорічний костюм снігової королеви весь вечір буде почувати себе справжньою королевою. Ми  допоможемо здійснити мрію вашого малюка перевтілитись в цей неймовірно красивий образ і підібрати саме для вашої дівчинки костюм снігової королеви. Беручи в нас на прокат новорічний костюм снігової королеви вам пропонується також додати аксесуари у вигляді приколок,обручів,корони тим самим ще більше підкресливши дану модель костюма.

 

Чекаємо вас  і бажаємо вам завжди гарного настрою,приємних несподіванок,радості від ваших діток та веселих свят!