Правила прокату карнавальних костюмів

 

 

1.  Костюм надається на прокат терміном на  22 годині.

 

2.  Вартість прокату вказана у каталозі для кожного костюма окремо.

 

3.  При отриманні костюма ви залишаєте заставу (в розмірі 100-300 грн, в залежності від моделі костюма або документ, що засвідчує особу) плюс вартість прокату.

!!!  Застава повертається Вам при поверненні костюма.

 

4.  Щоб забронювати костюм, потрібно зробити примірку обраного костюма на Вашій дитині, якщо все гаразд то внести передоплату 50% від вартості прокату. Якщо ж з не залежних від нас причин, Ви хочете відмовитися від оренди, то повинні попередити нас не пізніше, ніж за 5 днів - в цьому випадку вартість броні повертається.

 

5.  Клієнт зобов'язаний повернути костюм у тому ж стані, в якому він був отриманий. Тому при одержанні костюма Ви повинні відзначити недоліки костюма, якщо такі є.

 

6.  У випадку невеликих забруднень або дрібних ушкоджень костюма, його відновлення проводиться за Ваш рахунок (сума визначається для кожного конкретного випадку). У випадку серйозного  псування костюма заставна вартість костюма не повертається.

 

7.  Потрібний Вам костюм рекомендовано бронювати заздалегідь (10-15 днів) до призначеної дати, тільки в цьому випадку ми можемо гарантувати, що даний костюм буде наданий на цю дату саме Вам.

 

9.  Костюми категорично забороняється прати, чистити, самостійно ремонтувати і "підганяти" під розмір без обговорення з адміністрацією.

 

10.  Можливі додаткові послуги за окрему оплату: підбір індивідуальної комплектації костюма з наявних елементів; виготовлення елементів костюма на замовлення; підгонка костюма по фігурі, якщо це можливо. Також, пошиття плаття для дівчаток під замовлення. Ціна такої послуги визначається для кожного випадку індивідуально.

 

11. Костюми можуть відрізнятися від костюмів на фотографії ( оздобою. кольором і т.д ........ ) Тому, просимо Вас при огляді виріб уважно переглянути і узгодити всі запитання, які у Вас виникли.

 

Увага !!!    Отримати костюм на прокат можна після 18:00 перед днем дитячого свята

                 Костюм необхідно повернути до пункту прокату до 16:00 в день виступу

 Інші терміни по часу отримання-повернення костюмів обов'язково обговорюються в індивідуальному порядку, безпосередньо при отриманні костюма (як приклад : дитячий виступ починається після обіду і ви не встигаєте у вказаний термін здійснити повернення костюма)

 

Увага !!! Плаття до першого причастя можна взяти на прокат в четверг - п'ятницю і повернути в понеділок.