Костюм Снігової Королеви - 1

Артикул: Карнавальний КостюмСнігової Королеви - 1

450 грн.

 

 

Комплектація:

- плаття

 

Розмір:

- 104, 110, 116, 122, 134

 

 

 

Зимовий ліс схожий на зачароване царство Снігової королеви, в якому панує тиша і спокій. Пухнастий білосніжний покрив встеляє землю, а також накинутий на гілки дерев, неначе шуби,оберігаючи їх від холоду. Здається, ніби дерева в зимовому лісі одягли казкові наряди. Все навколо прикрашене сліпучим снігом, прозорим льодом і сріблястим інеєм. Ліс повний тендітних зимових коштовностей. Тільки гілки замерзлих дерев іноді скриплять і тріщать від морозу. Та похрускування снігу під ногами порушує тишу під час прогулянки по зимовому лісі.
Коли йдеш зимовим лісом, здається, що в лісі немає ні єдиної живої душі. Неначе всі птахи, звірі й комахи покинули ці краї в пошуках тепла або залягли у сплячку. Життя в зимовому лісі затихає, але не зупиняється.
В свою чергу в садочках та школах щоб потішити діток організовують для них різні святкові заходи щоб вони також себе відчули що вони є невід’ємною частинкою всього прекрасного що нас оточує. Дівчинка одягнувшись в прекрасний Новорічний Костюм Снігової Королеви весь вечір буде почувати себе справжньою королевою. Ми допоможемо здійснити мрію вашого малюка перевтілитись в цей неймовірно красивий образ і підібрати саме для Вашої дівчинки Костюм Снігової Королеви. Беручи в нас на прокат Новорічний Костюм Снігової Королеви Вам пропонується також додати аксесуари у вигляді приколок, обручів, корони тим самим ще більше підкресливши дану модель костюма.
Чекаємо Вас і бажаємо Вам завжди гарного настрою, приємних несподіванок, радості від Ваших діток та веселих свят!